Když na slově záleží: uvedení 120. revue Prostor

Navštivte tiskovou konferenci s nepřáteli nezávislé žurnalistiky: s oligarchou, dezinformátorkou a influencerkou! Uvádíme výroční 120. číslo revue Prostor.

VSTUP ZDARMA

Formou videa a happeningu se pokusíme vyjádřit obsah 120. čísla revue Prostor, které střílí tentokrát do vlastních novinářských řad a pátrá, jak s vědomím současných hrozeb i krize celého oboru přeformulovat své poslání.

Hostem večera bude šéfredaktor slovenského Kapitálu Tomáš Hučko, virtuálně se zapojí také další novinářstvo ze střední a východní Evropy.

Večerem Vás provedou Anna Luňáková, Ondřej Macl a Alena Julie Novotná.

Do čísla přispěli například Marína Urbániková, David Klimeš, Johana Kotišová, Ondřej Neumann, Petr Zewlakk Vrabec, Alžběta Jungrová, Stanislav Biler, Tereza Šídlová, Vojtěch Boháč, Kateřina Kadlecová, Jakub Szántó, Sabina Slonková nebo Jiří X. Doležal.

Událost na Facebooku

 

Literární večery v dramaturgii redakce revue Prostor v Čítárně HYB4 jsou realizovány s finanční podporou hl. m. Prahy, Ministerstva kultury a Státního fondu kultury ČR.

Tato událost je organizována v rámci PERSPECTIVES – nové značky pro nezávislou, konstruktivní, multiperspektivní a nadnárodní žurnalistiku. Zjistěte více o PERSPECTIVES.

Spolufinancováno Evropskou unií. Vyjádřené názory a stanoviska jsou však pouze názory a stanoviska autorů a nemusí nutně odrážet názory a stanoviska Evropské unie nebo Evropské komise. Evropská unie ani orgán poskytující dotaci nemohou být činěny odpovědnými.

Grafika: revue Prostor, Jakub Štourač

Zavřít