Podcasty

RANT Prostoru

RANT Prostoru je nový audioformát revue Prostor s údernými, vypointovanými a autentickými výpověďmi na témata, které vás štvou. Rant Prostoru je zaměřený na generaci lidí do třiceti let. Ti jsou mj. i jako hosté zváni, aby otevřeně kritizovali problémy současného světa dotýkajících se jejich životů. S moderátory podcastu Hanou Trojánkovou Biriczovou nebo Šimonem Holým se vždy pokusí najít nebo navrhnout také řešení.

Všechny díly podcastu Rant Prostoru si můžete poslechnout na webu revue Prostor, na Youtube účtu revue Prostor, na Spotify Rant Prostoru - Spotify.

Ozvěny Prostoru

Ozvěny Prostoru jsou podcastem revue Prostor, ve kterém prostřednictvím volně dostupného a přístupného audio formátu reflektujeme aktuální tematická čísla, akutní společenská témata, soudobou literární diskuzi, anebo přinášíme reportáže a rozhovory s důležitými osobnostmi, svázanými se společenským a literárně-kulturním děním. Každý díl podcastu Ozvěny Prostoru má unikátní formát i obsah.

Všechny díly podcastu Ozvěn Prostoru si můžete poslouchnout na webu revue Prostor, na Youtube účtu revue Prostor, na Spotify Ozvěny Prostoru - Spotify a na Soundcloud Ozvěny Prostoru - Soundcloud.

Zavřít