Sladislav vs. politici*čky kašlou na mladé// RANT Prostoru #27

Hana Trojánková Biriczová
7. 3. 2024

„Bohužel si nemyslím, že tahle vláda má dobrý produkt, a ten marketing tam taky není. A když si mladý lidi mají vybrat mezi naprd produktem s naprd marketingem a naprd produktem s dobrým marketingem, no tak ta volba je docela logická,” říká k popularitě hnutí ANO mezi mladými lidmi nejen na sociálních sítích Jan Šimůnek AKA Sladislav.

„V tuhle chvíli stačí nedělat nic a člověk bude lepší než to, co přichází z vládní koalice zvláště směrem k mladým lidem, kteří vyloženě pocítili, že se jim ty podmínky, zvláště co se práce týče, zhoršily. To ANO si pro mladé lidi jde. Říkají to i explicitně,” dodává Jan. Mají politici zájem o mladé lidi? Na co by se podle Jana měli zaměřit, aby oslovili mladé voličstvo? A proč se nevysmívá Aleně Schillerové? Dozvíte se v nové epizodě.

Jan Šimůnek AKA Sladislav na sociální síti X. Je mu 23 let a někteří by jeho profil označili za kontroverzní.

---

Moderátorka: Hana Trojánková Biriczová
Dramaturgie, produkce: Hana Trojánková Biriczová
Znělka, grafika a střih: Jakub Štourač
Kampus Hybernská, 2024

Všechny díly podcastu RANT Prostoru si můžete poslouchnout na webu revue Prostor, na Youtube účtu revue Prostor, na Spotify revue Prostor - Spotify. RANT Prostoru je nový audioformát revue Prostor s údernými, vypointovanými a autentickými výpověďmi na témata, které vás štvou. RANT Prostoru je zaměřený především na generaci lidí do třiceti let. Ti jsou zároveň i jako hosté zváni, aby otevřeně kritizovali problémy současného světa dotýkajících se jejich životů. S moderátory podcastu Hanou Trojánkovou Biriczovou nebo Šimonem Holým se vždy pokusí najít nebo navrhnout také řešení.  

***

This article was published as part of PERSPECTIVES – the new label for independent, constructive and multi-perspective journalism. PERSPECTIVES is co-financed by the EU and implemented by a transnational editorial network from Central-Eastern Europe under the leadership of Goethe-Institut. Find out more about PERSPECTIVES: goethe.de/perspectives_eu.

Co-funded by the European Union. Views and opinions expressed are, however, those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Commission. Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible.

      


Líbilo se vám? Sdílejte


Zavřít