Eliška Soukupová vs. scam na Bali // RANT Prostoru #34

Hana Trojánková Biriczová
25. 4. 2024

„Je to jediný místo, kde jsem byla na dovolený a kde jsem si potom, co mi donesli účet, kontrolovala ceny, který mi tam napsali, s meníčkem, protože dost často mi tam napsali vyšší ceny a pak dělali ‚ah, mistake, mistake‘ a jak pak ‚hej kámo, mistake, dobrý‘, ale když se ti to stane ob tři dny...“ říká v druhé části RANT Prostoru o Bali herečka a tanečnice Eliška Soukupová.

SPOTIFY

APPLE PODCAST

Kromě odpadků pro ni totiž bylo velkým zklamáním chování místních obyvatel nebo podvody na imigračním oddělení.

Eliška Soukupová je herečka, tanečnice, moderátorka a jogínka. Znáte ji například z filmu A pak přišla láska… Brzy bude mít premiéru snímek Hello, Welcome, kde hraje hlavní roli v režii spolumoderátora tohoto podcastu Šimona Holého. Eliška je také cestovatelka, hlavně po Asii, a z jedné populární destinace si přivezla mnoho negativních zážitků…

---

Moderátorka: Hana Trojánková Biriczová
Dramaturgie, produkce: Hana Trojánková Biriczová
Znělka, grafika a střih: Jakub Štourač
Kampus Hybernská, 2024

Všechny díly podcastu RANT Prostoru si můžete poslouchnout na webu revue Prostor, na Youtube účtu revue Prostor, na Spotify revue Prostor - Spotify. RANT Prostoru je nový audioformát revue Prostor s údernými, vypointovanými a autentickými výpověďmi na témata, které vás štvou. RANT Prostoru je zaměřený především na generaci lidí do třiceti let. Ti jsou zároveň i jako hosté zváni, aby otevřeně kritizovali problémy současného světa dotýkajících se jejich životů. S moderátory podcastu Hanou Trojánkovou Biriczovou nebo Šimonem Holým se vždy pokusí najít nebo navrhnout také řešení.  

***

This article was published as part of PERSPECTIVES – the new label for independent, constructive and multi-perspective journalism. PERSPECTIVES is co-financed by the EU and implemented by a transnational editorial network from Central-Eastern Europe under the leadership of Goethe-Institut. Find out more about PERSPECTIVES: goethe.de/perspectives_eu.

Co-funded by the European Union. Views and opinions expressed are, however, those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Commission. Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible.

      


Líbilo se vám? Sdílejte


Zavřít