Sebastian Šikl vs. Kazma // RANT Prostoru #13

Hana Trojánková Biriczová
30. 11. 2023

„Já tomu říkám fake samaritánství. On si myslí, že je tady ten filantrop. Je otázka, zda dávání peněz na charitu za jakýchkoliv okolností je dobrý,“ říká umělec a influencer Sebastian Šikl ke Kamilovi Bartoškovi alias Kazmovi. 

Kdo je cílová skupina Kamila Bartošky? Inspiroval se ve filmu The Movie Českým snem? Poslechněte si novou epizodu RANT Prostoru, ve které se dozvíte, proč je Kazma něco jako Bart Simpson a jaký charakter je ze seriálu Good Place. Zároveň se dozvíte, proč je podle Šikla film The Movie nepovedené vyznání lásky a jak by to šlo celé udělat lépe.

Sebastian Šikl je internetový guru a amatérský umělec v mnoha směrech, jako je například tvorba satirických videí nebo kritizování popkulturního dění na sociálních sítích. Po maturitě došel k názoru, že už se v životě nechce nudit, takže místo studia zvolil mix mezi divadlem, bulvárem a pomyslným influencováním svých vrstevníků.

***

Moderátorka: Hana Trojánková Biriczová
Produkce - Lucie Komm Berg
Znělka, grafika a střih - Jakub Štourač
Kampus Hybernská, 2023

Všechny díly podcastu RANT Prostoru si můžete poslouchnout na webu revue Prostor, na Youtube účtu revue Prostor, na Spotify revue Prostor - Spotify. RANT Prostoru je nový audioformát revue Prostor s údernými, vypointovanými a autentickými výpověďmi na témata, které vás štvou. RANT Prostoru je zaměřený především na generaci lidí do třiceti let. Ti jsou zároveň i jako hosté zváni, aby otevřeně kritizovali problémy současného světa dotýkajících se jejich životů. S moderátory podcastu Hanou Trojánkovou Biriczovou nebo Šimonem Holým se vždy pokusí najít nebo navrhnout také řešení.  

***

This article was published as part of PERSPECTIVES – the new label for independent, constructive and multi-perspective journalism. PERSPECTIVES is co-financed by the EU and implemented by a transnational editorial network from Central-Eastern Europe under the leadership of Goethe-Institut. Find out more about PERSPECTIVES: goethe.de/perspectives_eu.

Co-funded by the European Union. Views and opinions expressed are, however, those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Commission. Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible.

      

 


Líbilo se vám? Sdílejte


Zavřít