Kewu vs. bez práce nejsou koláče // RANT Prostoru #20

Hana Trojánková Biriczová
18. 1. 2024

„Do háje, nemusíte se sedřít z kůže. Jestli vás někdo cpe, že je to jediná cesta, jak se k něčemu dostat, tak není,” říká Mikuláš Příhoda AKA Kewu, hudební producent a moderátor, a dodává: „Znám lidi, kteří dřou, pomáhaj, celej život se vzdělávaj a nikam se s tím nedostali.” 

Pusťte si opravdu na*raný RANT Prostoru, ve kterém se dozvíte, proč je chyba nadřazovat úspěch a práci nad osobní vztahy, proč je pro některé zaměstnavatele výhodné, když se lidé slepě ženou za vidinou úspěchu, nebo proč je důležité, abyste si na sebe udělali čas a zjistili, co doopravdy chcete.

Mikuláš Příhoda alias Kewu je DJ, hudební producent a moderátor pořadu o klubové hudbě Flám na Českém rozhlasu Radio Wave. Pochází z Česka, ale taky z Tunisu.

***

Moderátorka: Hana Trojánková Biriczová
Dramaturgie, produkce: Hana Trojánková Biriczová
Znělka, grafika a střih - Jakub Štourač
Kampus Hybernská, 2024

Všechny díly podcastu RANT Prostoru si můžete poslouchnout na webu revue Prostor, na Youtube účtu revue Prostor, na Spotify revue Prostor - Spotify. RANT Prostoru je nový audioformát revue Prostor s údernými, vypointovanými a autentickými výpověďmi na témata, které vás štvou. RANT Prostoru je zaměřený především na generaci lidí do třiceti let. Ti jsou zároveň i jako hosté zváni, aby otevřeně kritizovali problémy současného světa dotýkajících se jejich životů. S moderátory podcastu Hanou Trojánkovou Biriczovou nebo Šimonem Holým se vždy pokusí najít nebo navrhnout také řešení.  

***

This article was published as part of PERSPECTIVES – the new label for independent, constructive and multi-perspective journalism. PERSPECTIVES is co-financed by the EU and implemented by a transnational editorial network from Central-Eastern Europe under the leadership of Goethe-Institut. Find out more about PERSPECTIVES: goethe.de/perspectives_eu.

Co-funded by the European Union. Views and opinions expressed are, however, those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Commission. Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible.

      


Líbilo se vám? Sdílejte


Zavřít