Padesátka. Slavnostní uvedení knihy Lenky Kapsové

28. června 2023, 18:00

Oslavte s námi vydání Padesátky — knihy o tom, co prožívají ženy v období, o kterém se příliš nehovoří.Co pro nás ve zralém věku znamená krása? Co s naším tělem dělá vymizení menstruačního cyklu? Jak vypadá sexuální život po padesátce? Jaký význam má v tomto věku tvořivost a víra?

Co se vám vybaví při slovním spojení „žena v přechodu“? Pokud zabrousíte na internet, abyste zjistili něco víc, dočtete se o návalech horka, osteoporóze a ztrátě libida. Ženy v tomto období však prožívají i mnoho dalších změn – a právě na ty se autorka Lenka Kapsová vyptávala svých kamarádek a vrstevnic.

Pečlivě poskládané úryvky z rozhovorů, propojené osobními komentáři a autorčiným vyprávěním, vytvářejí čtivý příspěvek k důležitému, ale často opomíjenému tématu.

Těšte se na představení knihy, čtení ukázek, zpěv velmi ženských písní pod vedením Zuzany Vlčinské a autogramiádu. Prodej knih zajištěn, platba v hotovosti.

Moderuje herečka Ivana Huspeková Machalová.

VSTUP ZDARMA

Literární večery v dramaturgii redakce revue Prostor v Čítárně HYB4 jsou realizovány s finanční podporou hl. m. Prahy, Ministerstva kultury a Státního fondu kultury ČR. 

Zavřít